Itse miehenä pidän ujoista naisista yli kaiken. Kun kaunis ujo neito uskaltautuu avautumaan tunteistaan ja sulaa jäästä, ah. Haastavaa mutta palkitsevaa. ;)
Ujot naiset ovat ihania!
2
512
Vastaukset
- mies_fksksfk
Olen samaa mieltä. Itse olin ujo nuorempana ja vanhempananakin hieman, mutta pahimmista vaiheesta olen päässyt eroon (olen saanut itseluottamusta tekemällä paljon erilaisia asioita ja treenaamalla itseäni paremman näköiseksi). Jos nainen on ujo niin se ei ole yhtä paha parisuhdemarkkinoilla kuin että mies olisi ujo. Ujot naiset voivat olla todella seksikkäitä, jos punastelevat tai menevät lukkoon ;) siitä on jotain sellaista sympaattista ja herttaista mikä ainakin itseeni tehoaa.
Ai on ihania? :D
Jipii! Minä tunnen ainakin itseni täydeksi urpoksi, kun alan ujostelemaan aina silloin, kun ei todellakaan pitäisi! Tajuan sen itsekkin, että "Jahhas, nyt ollaan taas tässä tilanteessa, kun en uskalla katsoa kunnolla silmiin, sanat ei tule järkevinä lauseina ulos suusta ja kädetkin tärisee." Sit sen jälkeen alkaa se, miettiminen, et "Huomaskohan se jotain?" Kaameita tilanteita ja niin noloja -.- Mut sit taas välillä ujoudesta ei ole tietoakaan. Se on niin paljon tilanteesta kiinni.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233041Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122119Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.661978Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001833Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761563Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥391336Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141282Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001265- 1111065
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151056