Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

punaset munakarvat

Terve semmone ongelma etku toi alapää näyttää iha cirkuspellen peruukilta onko totta ett jos tunkee sormen tarpeeksi syvälle takatuborgiin niin pitäisi jotenkin estää punaisten karvojen kasvun? Tällasta kuullut
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei hyvä poika ei se näin ole. Kyseinen sairaus on saatanan langettama peppi pitkätossu syndrooma joten mene heti maanataina kirkkoon tai kutsu manaaja kotiisi ja käske hänen heittää muna karvojesi päälle pyhää vettä jotta pääset eroon tuosta hirvittävästä orangin turkista.

Äänestä
  • Mikä toi nyt oli?

    Äänestä

Punaset karvat on sexyii;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


gingershavesoul kirjoitti:

Terve semmone ongelma etku toi alapää näyttää iha cirkuspellen peruukilta onko totta ett jos tunkee sormen tarpeeksi syvälle takatuborgiin niin pitäisi jotenkin estää punaisten karvojen kasvun? Tällasta kuullut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu