katastus

katsastusmiehet kusettaa autoomistajia ja rahastaa täydellistä riistoa!
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No kerro lisää, tietysti toimiston tytöt ottaa maksun, mutta missä kusetus on???
Auto kun pitää olla katsastettu jos näillä yleisillä ja yhteisillä teillä ajaa,,, jos katsastaja kusettaa niin en ymmärrä mitä sillä tarkoitat, virheitä voi tehdä ja niistä voi tehdä oikaisu pyyntöjä ja valituksia.

Äänestä

Miten katsastusmiehet kusettavat autonomistajia?
Entä mitä tarkoittaa suomeksi lause "rahastaa täydellistä riistoa"?
Entäpä mitä tarkoittaa sana "katastus"?

Opettele ensin suomenkieltä ennenkuin tulet tänne huutelemaan idiootti!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autoonomistaja kirjoitti:

katsastusmiehet kusettaa autoomistajia ja rahastaa täydellistä riistoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu