Ja taas onttopää marianne

seiskassa tilittämässä, antaa itsestään tooooosi hyvän kuvan.
Mariannen kannattasi vaan nyt pitää huulet suppurassa ja olla hiljaa koko suhdesopista ja seksisuhteistaan.
Ei tee hyvää kyllä julkisuuskuvalle tällaset turhat tilitykset..

Uusia busuhuulikuvia vaan maailmalle ja jokaiseen jo vakiintunut hihi tai hihii... kiinnittäis nyt jo vihdoin vähän posetuskuviensa taustaan huomiota: AINA sotkuinen koti taustalla, tavarat levällään..ei taidan mariannella tässä hunksien pyörityksessä (pamputuksessa) paljon kotia siivoilla tai sisustaa.

Muuten olet ilo silmälle mutta kun avaat suus...oksennan.
9276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No, semmonen onttopää se todella on...tiedän tyypin.

Äänestä

Pistin eka vahingossa väärään ketjuun. Sama pää päivät ja yöt. :)

Seiskan videon juontojutusta saa sen käsityksen, että Marianne on jonkinlainen Hunksien kiertopalkonto: kolme Hunksia lyhyen ajan sisällä.

Mariannen mukaan kaikki ovat olleet seksisuhteita, vaikka jonkun kanssa ei mentykään sänkyyn ensimmäisellä kerralla.
Mariannen mukaan kai yhdenkään kanssa ei ole jatkoajatuksia.

Oivaan kohujulkkistyyliin Marianne on kai myös pisteyttänyt Hunksien taidot seksipartnereina.

Siis mikä tätä silikonibarbaraa oikein vaivaa? Onko tyttönen epävarma omasta haluttavuudestaan, vai miksi tuota sänkyhommaa pitää joka välissä korostaa?

Noin ymmärsin jutusta, videota en saanut katsottua.

Äänestä

Mariannen tuki spämmää kehuja niin kovaa, ettei tämä realistisempi ketju saa kannatusta. :)

Äänestä

Joo, siinä on hempukka niin pilannut elämänsä ja maineensa. Ulkonäköä sillä ei ole koskaan ollut, mitä pilata. Tosin korjata ehkä voisi, jos luopuisi kamalasta duckfacesta, mauttomista tekoripsistä ja blondipehkosta. Ei tuota kukaan täysjärkinen käy edes panemassa, hunksitkin tajuavat tod.näköisesti jättää nyt kiertolumpun rauhaan.

Äänestä

Videolla haastattelija vie tyttöparkaa kuin roskapussia, ja Marianne vastailee kysymyksiin kuin yläastelainen, joka on katsellut seksivideoita ja tietää, että tuota pitäisi harrastaa. Ja että ainakin siitä pitää puhua.

Kun on Seiskan sirkukseen liittynyt, nolotkin haastattelut pitää vaan kestää.
Vai olisiko niin, ettei Marianne edes huomaa miten häntä vedätetään.

Viimeaikoina Mariannen kaikki avautumiset ovat koskeneet seksiä. Tekeekö hän yleensäkään mitään muuta?

Martina sentään hyppäsi veteen.

Äänestä
  • Olisiko Mariannesta ollut hyppäämään kympistä?

    Äänestä

No niin nyt on Marianne saanut mainetta. En tosin tiedä onko "kiertopalkinnon" maine suuri kunnia.

Äänestä
  • Ainahan jotakin kohua pitää keksiä. Kun hän erosi pitkäaikaisemmasta mies-ystävästään, meni hän alastonkuviin ja sen jälkeen alkoikin Hunksien kanssa peuhaaminen. Pitikö se pitkäaikaisempi poitsufrendi silikoni-Mariannea puutteessa, herää kysymys?

    Äänestä

Olen mies ja takana on melko paljon naissuhteita. Kukaan ei ole koskaan kutsunut minua kiertopalkinnoksi. Meillä miehillä on helppoa, maine vaan paranee

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hinnalla millä vaan kirjoitti:

seiskassa tilittämässä, antaa itsestään tooooosi hyvän kuvan.
Mariannen kannattasi vaan nyt pitää huulet suppurassa ja olla hiljaa koko suhdesopista ja seksisuhteistaan.
Ei tee hyvää kyllä julkisuuskuvalle tällaset turhat tilitykset..

Uusia busuhuulikuvia vaan maailmalle ja jokaiseen jo vakiintunut hihi tai hihii... kiinnittäis nyt jo vihdoin vähän posetuskuviensa taustaan huomiota: AINA sotkuinen koti taustalla, tavarat levällään..ei taidan mariannella tässä hunksien pyörityksessä (pamputuksessa) paljon kotia siivoilla tai sisustaa.

Muuten olet ilo silmälle mutta kun avaat suus...oksennan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu