Anna mulle mahdollisuus!

Pyydän vielä, vaikka jo kerran päätin etten enää ano. Sinua kohtaan kuitenkin niin paljon tunteita, että en halua päästää sinua pois. Olet jo nyt minulle niin rakas mies.
7308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No laita se anomus :)

Äänestä
  • Juurihan sen laitoin:)

    Äänestä

En mäkään päästä irti. Pyydänstän vaiks ei pyrstöökään haaviin sais.
Koukussas ois kiva killua vaiks ei sais edes p.....

Äänestä

;((((

Äänestä

Jos saan udella niin oletko antanut tälle kyseiselle miehelle reikääsi ?

Äänestä
  • .

    Äänestä

S---oille ei anneta mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sydämeniasukille kirjoitti:

Pyydän vielä, vaikka jo kerran päätin etten enää ano. Sinua kohtaan kuitenkin niin paljon tunteita, että en halua päästää sinua pois. Olet jo nyt minulle niin rakas mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu