Älyvapaa urakoitsija Merikoskenkatu 7/jarimo oy

Pihaa kaivetaan ja monttu on molempien a-ja b-rapun edessä. Kysymys Jarimo Oy miten asukas hakee pyöränsä varastosta, koska hissiin ei mahdu pyörä ja tuo on ainoa sisäänkäynti varastoon. Laittakaa nyt nopeasti väliaikainen silta, ettei tarvitse olla motissa?
5233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eiköhän tuo korjaannu, kun olet täällä valittanut.

Äänestä
  • Jarkimo oy korjauksena.

    Äänestä

Kiitos infosta. Tulemme laittamaan väliaikaisen sillan jo tämän illan aikana. Pahoittelut häiriöstä.

Äänestä

Onko tämäkin lestafirma?
Jos on, niin hallituskin lienee...

Äänestä
  • Jotakin siilitukkaisia rekkalestoja taitaa olla. Naamassa lävistyksiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynyt asukas kirjoitti:

Pihaa kaivetaan ja monttu on molempien a-ja b-rapun edessä. Kysymys Jarimo Oy miten asukas hakee pyöränsä varastosta, koska hissiin ei mahdu pyörä ja tuo on ainoa sisäänkäynti varastoon. Laittakaa nyt nopeasti väliaikainen silta, ettei tarvitse olla motissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu