selluuttiako?!

mkä auttaa selluliittiin? joku rasva joka kiinteyttää??!!
jumppa liike??!!
kertokaa!!

kiitos!!!!!!!!!
3285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Uimaan vaan viikoittain säännöllisesti, niin eiköhän selluliitit lähde liikkeelle =)

Kävely ja pyöräily on kans hyvästä.

Rasvat ovat täyttä puppua.

Äänestä

Syö vähemmän ja liiku enemmän. Läskiä se on selluliittikin. Ei se rasvaamalla lähde...

Äänestä

Joka päivä karamellejä, limonadia ja hampurilaisia. Kyllä se niillä lähtee, olet varmaan sexy typy?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

mkä auttaa selluliittiin? joku rasva joka kiinteyttää??!!
jumppa liike??!!
kertokaa!!

kiitos!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu