ja niitten ajurit on pieni mulukkusia hemmoja...
mutta niillä on mielestänsä suuri ego.
mutta niillä on mielestänsä suuri ego.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jaskareppana ei ole nyt saanut pimpukkaa.
Kyykkyyn ylös kyykkyyn ylös. Ocuni kyykyttää bemuromunne.
Ei muuta kun hakemaan oma bmw, niin loppuu huutelu.
Skodapelletkö yrittää egoansa kasvattaa luulemalla itsestään liikoja? Täällä on turha puskista huudella.
Onko itäauton myyntimäärät noussu päähän? Mahtaako sinne kusen lisäks enää mitään mahtua.
Peräkammarin perttiä vaan ahistaa. Skodan omistajana joutuu kokemaan kovia. Äitin helmoissa vielä aikamiehenäkin hah hah.
BEMARIT ON PERHEESSÄ!!!!!!!!!!!
Osu ja uppos. Pysy vaan siellä itäautosaitilla
Täytyy toki myöntää, että en ole vieläkään saanut maksetuksi 85 vuosimallin bmw 320i. Elän sossutuella, ja en ole käynyt suihkussa kolmeen kuukauteen. Kaikki hernekeitotkin on loppu. Oho, tuli kakka housuun. Haisee pahalle
Aika monen bemarin ohi olen mennyt heittämällä. Eikö niissä vanhoissa rasseissa ole potkua? Surkeita linttoja bua hah haa
Vastoin odotuksiasi, en aja autollani kilpaa. En myöskään välitä kateellisten ihmisten oudoista mielipiteistä joita heillä on täysin tuntemattomia ihmisiä kohtaan.
Unohtui vielä sanoa, että autoni ei ole vanha ja potkua kyllä on.
Heh heh heh! Sainpas juksattua. Autoni on oikeasti 1.3l toytota corolla '84.
Viimeiselle: Skodaurpo sinä olet, pahimman luokan trolli. Tuota samaa kakkaako meinaat tuoda tälle puolelle?
Minullakin on muuten skoda. Osamaksulla tietty.
jaakkoo2:lle! Minun muija ajelee 530D: ja en ainakaan illalla löytänyt kikkelin juuriakaan, vaikka kynälampulla syynäsin emännän häpyrusettia...mahat kossi puhua palturia.....!
Siis tarkoitin että minun "muijallani" on hieman isompi kikkeli kuin minulla,mutta ei se haittaa minua pätkääkään.Tumputetaan monesti kilpaa hänen 530D bemun etupenkeillä... ;)
Kirjoitin viestini jaakkoo2:lle eilen,joten älä kullinimijä käytä toisen nimimerkkiä! Painu kossi muualle muniasi puristelemaan!
Monet skodat näyttävät ihan kylpyammeilta, eikä niille tule koskaan huippuauton mainetta. Perushyviä menopelejä keskivertokansalaisille ja sellaisiksi jäävät. Tehokas Octavia voi toki pestä keskitasoisia baijerilaisia, mutta tehokkaimman pään bemareita vastaan ei voita maantiellä eikä radalla. Tiukassa kaarreajossa tulvii kypyvaahto jo yli reunusten ja se keltainen ankka huuhtoutuu muuten siinä mukana :) Bemarin perä erkanee siinä vaiheessa skodamieheltä ja alkaa kiukuttaa kuin pientä lasta..