Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

orgasmi sormituksessa

Naiset ! kuin kauan teillä menee aikaa, että saatte sormituksessa orgasmmin ? ;)
4357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nii mulla menee noin 10min joka kerralla ;)

Äänestä
  • Jos on oikein kiihottunu esim seksin jälkeen ku aviomies jättää kylmäksi ni saan nopeasti n.10sek ja jos yksin kylmiltee ni pari min.

    Äänestä

  • mulla menee noin minsa tai puol jos iha kylmilteen alotan, puutteessa siis

    Äänestä

Yleisimmin minuutin sisään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


orkkutyttö;) kirjoitti:

Naiset ! kuin kauan teillä menee aikaa, että saatte sormituksessa orgasmmin ? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu