Terve, Olen 32-vuotias naimisissa oleva naine, joka silloin tällöin kaipaa hieman piristystä arkeen. Mietinkin, että mikäköhän varatulle naiselle on paras seuranhakupalvelu? Kosmeettinen.fi siellä on ainakin neljä komeaa miestä, mutta se ei taida tähän soveltua! laittakaapa neuvoja ja ohjeita!
Vastaukset 4
- seksi
Varatulle? Todennäköisesti Victoria Milan. Henk. koht ei ole tullut käytettyä, mutta olen kuullut ihan hyvää palvelusta :)
Netistä löytyy aiheesta muutamia arvosteluita, esim. http://treffeille.com/victoria-milan-on-treffipalvelu-varatuille-hanki-salasuhde/
Periaatteessa Flirtfair tai Erotiikkachat (tekstaripohjainen) olisi myös hyviä vaihtoehtoja. Moikka Petra!
Kirjoittele minulle ja piristetään arkea :)- Hyvä Hyvä
Petra oikee meininki! Täällä olisi kanssa yksi komea mies joka haluaisi tietää vaivattoman, maksuttoman, toimivan seurahakupalstan missä ei olisi heti tyrkyllä maksullista naista tai tositarkoituksella vakituista elämänkumppania etsimässä.
Jelpatkaa nyt meitä......................! - Johanuppos
Etsit komeaa miestä - oletko itse kaunis vai lähiön baarin seinäruusu?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4001664- 1451081
- 661046
- 871045
- 92940
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku139770- 94721
- 45691
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50659En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57634