Eli mahtaakohan tätä lukea kukaan 19.päivä syntynyt? Ainakin kun äkkkiseltään vanhoja viestejä lukaisin niin en nähnyt muita saman päivänä syntyneitä.
Löytyyköhän muita kaksosia, siis kaksoissiskon taikka veljen omistajia???
Löytyyköhän muita kaksosia, siis kaksoissiskon taikka veljen omistajia???
Vastaukset 8
Vanhimmat
Joku joka on syntynyt 19.6 minun lisäkseni.
Itse olen luonteeltani enemmän rapu, kaksosten piirteistä minulla on vain kommunikatiiviset taidot ja hurmaamiskyky.
myös minä olen syntynyt 19.6. Kaksosen piirteet löytyvät pääsääntöisesti minusta. Olen 30 mies
juu löytyy mä oon syntynyt 19.6
oon 11.v. nainen
11- vuotias ei kylläkään ole vielä mikään nainen, tyttö tai lapsi paremminkin..
silloinhan sitä on synnytty vuonna 91
Täällä ollaan -91 olen syntyny. mulle ei kaksosen horoskopilla oo mitään merkitystä mutta kiinalaisella kyllä
Oon syntyny 19.6 80-luvun alussa.Minussa on paljon kaksosta mm.kaksijakoisuus ja seurallisuus, mutta neitsyt nousevana merkkinä vaikuttaa kuitenkin ehkä enemmän kuin kaksonen.
Tässäpä yksi herra. Iän voit päätellä nimimerkistä. Minä tunnen olevani: hurmaava, mutta lyhytjännitteinen. En ole onnistunut solmimaan pysyvää suhdetta tähän mennessä. Tulen alkuun hyvin toimeen naisten kanssa mutta ehkä pinta pettää. Olen myös pikkuisen itsekäs, ajatus lapsista ja perheestä tuntuu todella etäiseltä. Haluan olla vapaa, vaikka olisinkin suhteessa. Haluan uutta ja kyllästyn nopeasti--> eli lyhyt pinna.