toivon että näin

tai että hän oli kaksoisolentosi.
16292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Meitä ei ole monta.

Äänestä

Saatte pariutua.

Äänestä

tarkistuta näkösi.

Äänestä
  • kokopäivän sisällä heheheh

    Äänestä

näit kaksoisolentoni

minua et ole takuulla tänään nähnyt

Äänestä

Minulla kuulemma on kaksoisolento, vieläpä samassa kupungissa :o

Äänestä
  • onko sullakin lukivire?? heheh

    Äänestä

  • Mä oon muuten nähnyt hänet ;)

    Äänestä

E.T is here?

Äänestä
  • ExtraTerrestrial tai Epäilevä Tuomas. Kumpikin voi muuttaa muotoaan ;)

    Äänestä

  • Niinpä niin kirjoitti:

    ExtraTerrestrial tai Epäilevä Tuomas. Kumpikin voi muuttaa muotoaan ;)

    hä??

    Äänestä

  • Tulin kuuden maissa kotiin, mulla on vasen ranne ja oikea polvi sökönä. Sattu pieni haaveri. En nyt sais.....mutta pitihän se taas......kun tein vielä nyt uuden ostoksen. Jos olet oikea kysyjä niin tiedät kyllä mitä tarkoitan. Mulla on nyt sairasloma (eka kerran elämässäni...) mutta koko ajan olen ollut tuskaisena liikkeessä. Tajusin just että mulla on pakonomainen tarve tehdä koko ajan jotain...varsinkin silloin kun ei pitäs,heh.

    Äänestä

  • Mii..Miau kirjoitti:

    Tulin kuuden maissa kotiin, mulla on vasen ranne ja oikea polvi sökönä. Sattu pieni haaveri. En nyt sais.....mutta pitihän se taas......kun tein vielä nyt uuden ostoksen. Jos olet oikea kysyjä niin tiedät kyllä mitä tarkoitan. Mulla on nyt sairasloma (eka kerran elämässäni...) mutta koko ajan olen ollut tuskaisena liikkeessä. Tajusin just että mulla on pakonomainen tarve tehdä koko ajan jotain...varsinkin silloin kun ei pitäs,heh.

    En tiedä, joten en ole kaipaamsi ihminen. Toivottavasti kuitenkin paranet pian.

    Äänestä

Kerro nyt sitten mitä luulit näkeväsi?

Äänestä

No hänet jonkun naisen kanssa käsikoukussa, ihan samanlainen olemus. Mutta en mennyt lähemmäs tuijottamaan. Ollut vähän ankea olo, varsinkin kun täällä oli eilen eräs kirjoitus joka voisi sopia asiaan. Mutta voi olla että näin väärin.

Äänestä
  • Aivan oikein luulit, jos kerran täällä on ollut asiaan sopiva kirjoitus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään väärin kirjoitti:

tai että hän oli kaksoisolentosi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu