Areenan myyntikojut

Nyt varmaan ne grillikioskit poistuu Areenalta ja tilalle tulee Hapankaali kioskit. Ja maahanmuuttaja venäläiset kansoittaa hallin. Siirryn naapuri leiriin onhan se sentään suomalainen.
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten niin valloittaa, siellähän ne maahanmuuttaja venäläiset muut mamut on olleet jo vuosikausia katsomossa pomppimassa ja taskurahojaan palaajille heittelemässä persaukiselle seuralle!

Äänestä

Hupaisinta on se, että pilipalinarrifanit joutuvat nyt opettelemaan kyrillisiä aakkosia. Eiväthän ne lukihäiriöiset pellet osaa lukea ja kirjoittaa kunnolla edes suomea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväsi Jokejit da kirjoitti:

Nyt varmaan ne grillikioskit poistuu Areenalta ja tilalle tulee Hapankaali kioskit. Ja maahanmuuttaja venäläiset kansoittaa hallin. Siirryn naapuri leiriin onhan se sentään suomalainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu