Olen ostamassa canon eos 600d:n. Onko kellään kokemuksia tuosta kamerasta? Oletko ollut tyytyväinen kameraasi? Mitä miinuksia kamerassa on?
Kiitos jos vastaat:)
Canon eos 600d
kameraaa
2
178
Vastaukset
- Minä vaihdoin
En ole ollut tyytyväinen. Vaihdoin sen Nikon 3200 malliin.
Nikon on makeamman näköinenja kevyempi. Kaveritkaan eivät enää ivaile minun Nikonia, telkkarin sarjoiissa ja elokuvissa näkyy paljon Nikoneja.
Sitten Canonia oli vaikea muistaa kaikkia juttuja, mitä olisi pitänyt kuvata hyvin.
Kyllä Nikonilla on paljon helpompaa ja kuvat ovat olleet oikein hyviä. Ystävätkin pyytävät minua kuvaamaan kun heillä on bileet. - Canon on hyvä
Omistan Canon EOS 600D ja on ihana kamera! tosi helppokäyttönenkin ja hintakin on ok. Suosittelen :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2282988Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1852617Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101237Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1381188- 701098
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2971095Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3701075Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21995Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808