Fritsun peittämine??

LaaaLaaa ;)

Mun poikaystävä teki eile mun kaulast iha törkeen näkösen :D Ja mite ne sais meitettyy vanhemmilt? Nyt on kesä jote en voi pitää mitää huiviikaa ja meikki ei peitä mikä neuvoks?? :)

6

632

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paarman purema

      Kaiken näköisiä poppakonsteja on olemassa, mutta todellisuudessa fritsuja ei saa pois millään. Ajan kanssa häviävät pois. Sano poikaystävällesi, ettei tee fritsua paikkaan, josta sitä on hankala peittää.
      Kokeile jotai meikkivoidetta, jossa on paljon pigmenttiä. Sävy sais olla hieman omaa ihoasi vaaleampi. Tai sitten vain kannat fritsun ylpeänä ja sanot vanhemmillesi, että paarma puri kaulaan.

      • Hyöö

        Fritsu on kyllä niin teinivillitys että huuhuh itse 19-vuotiaana haluisi mitään rumaa jälkeä kaulaani. Ihan kun pitäs todistaa ja näyttää koko maailmalle omaa seksuaalielämäänsä. Noloa minun mielestä. Mutta jos sellasen hankkii niin turha sitä on peittää, kunnialla kantaa hieno nainen itsensä vaikka mikä olisi


    • Epäkypsä

      On se hyvä että meillä on kypsiä 19-vuotiaita.

    • rwqer

      Sano poikaystävälle, et toinen tommonen, ni tulee kenkää. EI NOITA VAHINGOSSA KUKAAN TEE

    • anneli#boy#92

      Se on parasta ku suutelee persreikää ja just ku tunkee kielen sinne sisään ni toinen pierasee ja vääntää kunnon ripulit

    • realy??

      anneli#boy#92 ihan oikeesti? Mee pois kakara

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1281
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      908
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      824
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      703
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    6. 32
      635
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      486
    Aihe