Hotels.com alennuskoodi

Hotellialennuksia

4

384

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Villepe

      Kiitos! Olinkin juuri varaamassa matkaa. Hyvältä sivustolta vaikuttaa tuo varaahotelli. Miksei alennuskoodeja.fikin. Ainakin siellä on paljon koodeja eri paikkoihin.

    • atlas6

      itse varaisin suoraan hotellista.viime talvena möivät hotelleja puolta kalliimmalla kuin suoraan hotellista.esim atlas kuopio suora hinta oli 70 euroa.tämä sivu möi samaa 140.tuo 70 oli plussa kortti hinta.mutta ilman sitä halpa.ykkös ponushinta myös se 70.

    • josku4
    • Jaok

      Haluaisin tietää parhaat hotellien alekoodisivut. Näköjään tässä ketjussa jo jotain onkin mutta onko vielä muita? http://bloggen.fi/alennusmarssi/2014/03/24/miten-hotellien-alennuskoodit-toimivat/
      Ja millaisia kokemuksia teillä on miten ne ylipäätään toimivat? Saako alennuksen heti ennen kuin hotelli maksetaan vai myöhemmin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      717
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      610
    5. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      579
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      184
      520
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    Aihe