Olet tehnyt anteeksiantamattoman teon! Tietäisit kuinka pahasti tuo loukkaa ihmisen turvallisuudentunnetta. Ja vielä kun peilaa historiaan, niin ei ole fiksua toi. Ethän sinä tietenkään voi sitä tietää, muistaakseni. Mutta kuitenkin, anna olla viimeinen kerta! Kuinka tyhmänä te mua pidätte?? Se yksikin siinä varmistamassa? Pidän huolen, että saat kuulla tästä. Voit ehkä silti saada anteeksi helvetin idiootti!!! Mutta korvaat menetetyn luottamuksen. Haukun vielä vähän: Oot paska. Piste.
Sinä pienikusinenapinanraato!!!
tule esiin!!!
29342
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Niin mikä sun luottamuksen on vienyt?
Väärä palsta.
Juuri oikea!!!
Ap: se näköjään ikävöi kyseistä henkilöä ku kerta tähän ikävä palstaan laitto...tuollast viestii..
Ei! Vaan se kapinen piski tunkee kuonoaan mun yksityisyyteen sellaisella "#¤%&¤/((!!!!! En jaksa nyt selvittää. Tahdon sen pään pölkylle - PERKELE!
Viha palsta on erikseen...
No se kiero kusipää ja sen touhuilut.
Tiinako on tämä?
Eiku Minna!!!
Haluan oikeasti muutaman päivän tauon tästä. Ei ole reilua tehdä tätä näin. Ymmärrätkö? Ahdistaa.
Ja se, että tästä tietää kaikki muut näemmä ennen mua? Ja siltikään et voi olla mulle suora? Oikeasti melkein itkettää se. Ja mietin miksi pitää sotkea koko kirjo tähän? Mäkään en sotkenut ketään. Tarviin unta.
Kissa tappelu. Älkää nyt mirrit raapiko toisianne liiaksi.
Ei ole sit minulta ainakaan tuo viesti. Jos joku niin ajattelee..
Ai no hyvä sitten. Huh.
Enkä ole niin heikko, kun te pienessä mielessänne kuvittelette. En tiedä kumpi meistä sortuu ensin, mutta riitahan tästä on tulossa. Näemmä ei pieni sellainen. Painostus on ilkeää, varsinkin jos on itse paennut jatkuvasti. Oot fiksu, käytät sitä väärin ja pistät mun älykkyyden sekä mielenterveyden koetukselle. Se on sairaalla tavalla kiehtovaa. Olen muuten helvetin vihainen!!! Tietäisit miten vihainen olisin selvinpäin... Pitkä yö tulossa. Koita kestää ;D Olemme kaikki sairaita.
Nyt alkaa sydän väpättää... Ah!
Keskisormi sulle idiootti! Et tajua mistään mitään.
kuinka vähän tajuan. Kaunis sormi sulla varmasti.
Tää nyt ei tavallaan kuulu tähän ketjuun, mut mikä sen biisin nimi on mis joku laulaa et katkoo sormet, mut jättää pikkurillin? Ei vaan muista.
Jäkätä vaan! Mä voin milloin tahansa jättää tän taakse jos haluan ;) Olen melko vahva sen suhteen nykyään. Ja sä luulet saavasi anteeksi tosta vaan? Kaikki viimeaikojen temppuilut? Pakko sanoa että yllätät kieroudellasi. Elämä on täyttä tuskaa sen ansiosta, mutta samalla liian mielenkiintoista! Enkä ole vihainen ainoastaan sinulle, muutama muu tulee hyvillä jatkosijoilla. Haista * oikeasti!
Ja parempi antaa mun nyt rauhoittua muutama päivä - en halua sortua väkivaltaan! Ymmärrät varmaan sen?
palstattomuus auttaisi?
Älä helvetissä? Tiedätkö säkin siitä jotain?
palstattomuudesta? "Palstaväkivallasta"?
"Voit ehkä silti saada anteeksi..."
Mieli muuttuu nopeasti. Söpöys on tästä helvetistä kaukana. Luuletko oikeasti pärjääväsi tässä kilvassa?
Minä? Jaaa ehkä pärjäänkin ja jos en, niin suuremmat voimat tulevat apuun.
lääkkeet lopussa?
Olin muuten havaitsevinani uhkailua tuolla.
google löytänyt, aikamoinen otus
http://s589.photobucket.com/user/stella-s/media/Fairy Tales/Fairy Tales Apina/47FairyTalesApina2010.jpg.html