ISYYSTESTI - VAROKAA HUIJAREITA

isyystesti

Olkaa varovaisia jos menette tilaamaan isyystestin internetistä.

Varottavia verkkokauppoja ovat ainakin seuraavat:

www.dnatestit.fi
www.dna-testit.fi

Nämä kaupat eivät anna rehellisiä tietoja yrityksestä joka kaupan takana toimii. Yrityksen nimenä saattaa olla esimerkiksi "DNA-Testit" , osoitteena postilokero tai katuosoite jota ei löydy lainkaan PRH:n tietokannasta.

Verkkotunnukset on rekisteröity siten ettei todellista omistajaa näy, puhelinnumeroista ei löydy tietoja ketkä ne omistaa.

ÄLKÄÄ TILATKO MISSÄÄN NIMESSÄ TÄLLÄISILTÄ SIVUSTOILTA MITÄÄN. TEILLÄ EI OLE MITÄÄN VARMUUTTA SAATTEKO EDES RAHOJANNE TAKAISIN.

1

267

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dna-testi

      dnatestit.fi on jokin tanskalainen yritys.
      dna-testit.fi on virolainen.

      Eivät noudata suomalaisia etämyynnin lakeja. mm yrityksen tiedot puuttuu eikä veroista ole tietoakaan. Suomeen eivät taida ainakaan verojansa maksaa vaikka toinen ilmoittaa suomalaisen osoitteen. Mitään veroerittelyä eivät anna.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      116
      1672
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      847
    3. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      148
      772
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      57
      769
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      731
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      39
      621
    7. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      41
      615
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      236
      613
    9. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      67
      599
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      33
      577
    Aihe