Miten tehdään fritsu? :D Joo tiiän et se on lapsellista mut haluaisin silti oppia sen ;)
Fritsu
8
1415
Vastaukset
- Tyhmempi
Kysy ensin kumppanilta, että saatko jättää hänen ihoonsa sellaisen pienen mustelman. Imet voimakkaasti yhdestä kohtaa hetken aikaa, voit myös tehostaa näykkimällä kevyesti huulilla tai hampailla. Kipua ei ole tarkoitus tuottaa. Jonkin ajan päästä pitäisi olla fritsu iholla, koska veri on syöksynyt ihon pinnalle. Fritsu on itseasiassa veren joutumista ylempien ihokerrosten väliin. Ihoa katsellessa se näyttää pieneltä mustelmalta. Vaaratonta on, mutta kestää muutamasta päivästä 3 viikkoon mennä pois.
- mikkihiiri4
Imet vain lujaa niin tulee.....FRITSU :)
- kokeileppa
koikeile omaan käteen:D
- liimajake
imurilla saa hyvän
- imuja
vaan pieneltä alueelta"ei koko suulla"
- harjotustekeemestar
fritsut on rumia. Mutta omaan käteen on hyvä harjotella ;)
- lallipelle
Emmäkää oikee tykkää fritsuist...se näyttää ku ois tiejyrän alle jääny jos niit on paljo ;D mut tuntuuks se hyväl siit jolle tehään?
- Tyhmempi
Mieheni on joskus tehny kaulaani fritsuja, ja kyllä se tuntuu hyvältä sen hetken, kun sitä tehdään. Kaulan suuteleminen yleinsäkin tuntuu tosi kivalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368