KYLLÄ TYÖMIES ON MAKKARAVOILEIPÄNSÄ ANSANNU!!!! KUN MINÄ TULEN SAVONTIELLE KOTIA HIKIHOMMIEN JÄLKEEN TEHTAALTA NIIN KYLLÄ PERKELE MAKKARAVOILEIVÄT SAA OLLA VALAMIINA!!! ÄHHÄ????
PORVARIN KIIMA
Savontien kasper
5170
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eppäilen ettei oo Kasper, vua rasvanippa.
Kasper! OOtko saanu pitkään aikaan.................
Avohoitopotilaat taas koneidensa parissa..
Ja mikä näillä mainitsemillasi avohoitopotilailla on samaa?
Kuuluvat samaan rakkilaumaan,mitkä riimujen päässä rouskuttaavat samaa saissia,menemällä henkilökohtaisuuksiin nimillä!
buahahhaaaahahaaa
No eikö tuo nyt ole Varkaudessa aivan normaali perinne?
Työtön mt potilas ja samaan aikaan nettisosiaalinen aktiivi?
Kun tulee riitaa pomon,velkojan tai muuten vaan eri mielipiteitä omastaan,niin vastapuolella olevan nimi julkaistaan netissä ja haukutaan henkilökohtaisuuksilla.Sitten kehoitetaan muitakin vastaavaan toimintaan.Riittää kun et kassalla työssä olessasi myynyt kännikalalle pulloa.
Yleensä se taktiikka ainakin täällä suomi 24 palstallamme toimii.
Seuraa erittäin luettu ja peukutettu ketju "älykästä" keskustelua.Ja haukuttu saa hetkessä tässä koko kaupungin kattavassa avohoitolaitoksessa kusipäisen ihmisen maineen.Ja kuka niitä kusipäitä haluaisi Varkaudessa asuttaa.Kiusataan ne ulos.Menkööt Kuopioon muiden juppien sekaan.