Kultahietikolle 19.7? Perla?

Onko kukaan lähdössä tuohon suuntaan 19.7? Majoitutaan hotellissa nimeltä Perla, onko kellää kokemusta?
7548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tultiin 11.7.2013 kotiin Perla-hotellista.Suurin osa hotellin henkilökunnasta ei todellakaan asiakaspalveluun sopivaa porukkaa,ei osata esim.hymyillä eikä tervehtiä.Viikossa ehti kyllästyä aamupalaan,sitä samaa joka aamu,ei edes hedelmiä.Meillä oli puolihoito,käytiin illallisella,se oli ihan ok.Uima-altaalla vuoteet maksullisia,emme itse käyneet altaalla,vaan rannalla.Hotellin ulkoterassilla sai istua silloin vain kun tilasi jotakin.Ei enään Perlaan.

Äänestä
  • Tänks, hyvä tietää ettei tarvii liikoja odotella. Eipä tuo tuolien maksullisuus haittaa (luettu jo aiemmin). Jtn vikaa noissa äkkilähtö hotelleissa pitää olla ^^ Meil on 410€ lennot, kuljetukset, superior huone, onko mitä eroo tuolla normilla ja superiorilla?

    Äänestä

  • .Ri kirjoitti:

    Tänks, hyvä tietää ettei tarvii liikoja odotella. Eipä tuo tuolien maksullisuus haittaa (luettu jo aiemmin). Jtn vikaa noissa äkkilähtö hotelleissa pitää olla ^^ Meil on 410€ lennot, kuljetukset, superior huone, onko mitä eroo tuolla normilla ja superiorilla?

    kahvinkeitin ja jääkaappi.

    Äänestä

Onko Perlassa vielä se papukaija-parka häkissä aulassa? Lähetin sille postitse kiipeilynarun mutta taisivat pitää sitä v...luna. En tajua miksi eivät tee raukalle tarhaa että pääsisi edes vähän nauttimaan ulkoilmasta. Pitävät sitä kuulemma "saundin" takia.

Äänestä
  • Joo siellä se parka vieläkin kökkii :/ ja aivan hanurista melkein koko henkilökunta!!!

    Äänestä

  • .Ri kirjoitti:

    Joo siellä se parka vieläkin kökkii :/ ja aivan hanurista melkein koko henkilökunta!!!

    Lintu-rukka edelleen aulassa. Sääliksi kävi.

    Äänestä

Olen ollut Perlassa 80 luvulla useita kertoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.Ri kirjoitti:

Onko kukaan lähdössä tuohon suuntaan 19.7? Majoitutaan hotellissa nimeltä Perla, onko kellää kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu