Julia nähty jollashovin pihassa tupakalla tänään 11.7. Ei näyttänyt mitenkään erilaisemmalta tai sairaammalta kuin ennenkään. Epäilyttää noinkohan tuo missään sairaalassa on ollut. Tais rakasparassisko taas puhua palturia lööppikorvausten toivossa. Koomat ja ketoosit ainakin täyttä bullshittia!!!
Julia takaisin jollakseen 11.7
tyttö,.
3301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ihmeparantuminen psykoosista? Siis vuorokaudessa. Uusia lääkkeitä markkinoilla? Ratkaisukeskeisen terapian pikaversio?
kuitenkin pikaparantuminen koomasta alle vuorokaudessa.
Miten tahansa näitä juttuja lukee, ei voi muuta kuin ihmetellä sitä mielikuvituksen määrää. Varmasti ontotta että naiset tarvitsee hoitoa. Sekin on totta ettei ketään väkisellä voi muuttaa, eikä pitää sairaalassa.
Psykoosi on pitkäaikainen tapahtuma josta toipumiseenonmyös lääkitys.
Siitä tupakasta en moiti, se on parhain ja nopeimminvaikuttava spyyke alueella. Ns hermarit.
Jonkinlainen kuri ja roti pitäisi heidän sada, ihan varmasti jos heidät eroittaa toisistaan, on molemmat hukassa? tuokin sisarusliitto on eräänlaista riippuvuutta.
maagikko