Käykö finnvapen nesteet paulsaar kaupasta ostetuun sähkötupakkaan? Sain ystävältä paulsaaren kaupasta ostetun alotuspakkauksen ja haluaisin tietää käykö siihen vain paulsaaren omat nesteet.
finnvape ja paulsaar
alottelija
5241
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kaikki nesteet käy.
Älä tilaa paulsaarista mitään. Armotonta kusetusta ja paskoja tuotteita koko sivu täynnä.
Hei antero,
Taidat olla vain joku kateellinen kilpailia. Millä ilmeellä paulsaaren tuotteet ovat kusetusta? PauSaar on pohjoismaiden suurin sähkötupakoita myyvä yritys ja tuotteet ovat ensiluokkaisia. Meidän työpaikalla jo kymmenkunta on lopettanut tupakoinnin tuotteiden avulla. Voin suositella lämpimästi kaikille. Tyhmää tulla levittämään tuollaista sontaa tänne palstalle.
Älä jauha paskaa, esim. eGo -akku PaulSaar 24,90 euroa, Puff 14,95 euroa, molemmat 900 mAh, ööö, mistä moinen ero? Ei se ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa :D
Aivan paska pulju! Älkää ihmiset tilatko sieltä mitään. Tilasin melkein kaksi viikkoa sitten sieltä uuden clearomizerin ja tänään se tuli sitten postista. Tosin maksoin 7.95e jonkun käytetystä tuotteesta. Tankissa meinaan on jonkun nesteiden jämät pohjalla ja haisee aivan paskalle.