piereskelyfetissi?

piereskelijätyttö94

olen 19v nuori nainen ja saan mielihyvää piereskelystä. tää alkoi jo 16vuotiaana kun mulla oli ripuli ja luonnollisesti jouduin myös piereskelemään aika paljon sillon. siitten tajusin kuinka hyvältä tuntuu 1. mahassa 2.perseenreiässä ku pierasee voimakkaasti.olin 17 vuotiaana yhen pojan kanssa ja en kuitenkaan uskaltanu näyttää fetissiäni hänelle, mutta kerran hän kuuli kun piereskelin ja hän sanoi sen olevan seksikästä. sitten istuin hänen naamallaan ja piereskelin siihen. mutta epäilen kuitenkin seksikkyyttä/kiihottavuutta. ps. olen kuvannut videoita joissa piereskelen esim. farkuissa, nahkahousuissa ja pöntöllä jne. mut vastauksia kiitos!

7

798

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oletkiihottava93

      on todella kiihottavaa ja seksikästä että piereskelet. olen valmis haistelemaan pierujasi ja syömään paskaasi. haluan sormettaa perseenreikääsi ja työntää penikseni sinne. ja sinä piereskelet sen päälle. olisiko mahdollista että annat sähköpostisi niin voisit lähettää videot minulle. kiitos jo etukäteen

    • Hmmm, kerro lisää ja laita viestiä mulle....

    • tukholmasyndrooma

      Mites ois jääpuikko perseeseen ja uutta peliin ku entinen sulaa? Pitääkö elukan tasolle alentua tai vieläkin alemmaksi?

    • .........vjyl

      Tämä on varmaan kaikista vahvin fetissini. Netissä on paljon videoita piereskelevistä naisista, mutta löytyisipä joku ihan oikea nainen piereskelemään kalulleni ja naamalleni ja samalla kun naidaan.

    • Hiukan epäilyttää onko tosiaan tollaisia naisia, kiinnostaa kuitenkin kokeilla, eli täälläkin yksi halukas tuoksuttelemaan.

    • korkkarirunkku
    • Fetish World:)

      Haluaisin ehdottomasti olla naisen pepun alla, kun nainen pieree. Pitäisi samalla nuolla hänen peppua ihan hulluna siellä pepun alla eikä päästäisi pois vaikka miten rimpuilisi. Niin kiihottavat ajatus että hyvä että ei räjähdä kahtia:P. Pakottaisi sekä käskisi sängyssä sinä nuolet peppuani sekä olet orjani:P. Katsoisi samalla todella tuimasti sekä tuhmasti silmiin.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4138
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      108
      2617
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2162
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1823
    5. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      28
      1779
    6. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1556
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      16
      1335
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      112
      1191
    9. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1168
    10. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      51
      1138
    Aihe