Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nyöritättekö?

Pojat ja miehet! Nyöritättekö koskaan kassejanne niin, että kuulat ovat hehkuvan piukeina alapäässä! Ja kuinka pitkäksi siemenpussinne venyvät!
4282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Kivat sulle! Miksi ihmeessä villinä ja vapaina roikkuvia kuulia pitäisi valjastaa? Siksihän niille pitää aina välillä antaa nyörihoitoa, että vallaton roikkumisen taito säilyy. Väljää asustetta päälle, että ei purista ja nautinnoksi, kun ajellut riippukassit hyväilevät reiden sisäpintaa. Sellaiset housut, että lahkeessa on tilaa. Jännää kokeilla kummassa lahkeessa aarteet ovat, tai kummassa tuntuu paremmalta.Poikkeapa lowhangers sivuilla niin näet miehenmallia!

    Äänestä

Enpä tiedä. Itsellä ei mitään roikkupalleja ole, mutta silti ne jää joskus ikävästi istahtaessa tai jossain asennossa reisien väliin litistyksiin. Ja jos niin käy, niin tekee aika lailla mojeeta. Enpä haluaisi roikuttaa niitä mitenkään.

Taitaa muuten vanhemmiten alkaa roikkua ihan itekseenkin, eli jos niitä nuorena tarkoituksella venyttää, niin voi olla kuuskymppisenä jo polvien tasalla...

Äänestä
  • Itselläni on ns. vitjapallit ja olen huomannut, että ne pikemminkin osaavat muljahdella pakoon ennenkuin jäävät puristuksiin. Tuohon huomioosi siitä, että iän mukana alkavat pallit roikkua voi olla muitakin syitä, kuin pelkästään ikä. Nuori mies, kun tahtoen tai tahtomattaan, esittelee sulojaan tulee hommaan helposti kiima tai jännityskuristuksen maku. Iän ja kokemuksen myötä turha jännittäminen katoaa ja kiimankin kanssa on joskus niin ja näin. Ja, kun iän myötä eturauhanen uhkaa kurkistella ulos ja tukkia paikat, sitä rentoutetaan ns. retrosalpaajalääkkeillä, jotka sitten vaikuttavat myös sen, että pussit roikkuvat rentona ja kulli on aina varttistondiksessa. Eli haarussa väreilee jatkuvasti, mutta valitettavasti huiput tasaantuvat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rroicco kirjoitti:

Pojat ja miehet! Nyöritättekö koskaan kassejanne niin, että kuulat ovat hehkuvan piukeina alapäässä! Ja kuinka pitkäksi siemenpussinne venyvät!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu