Capitum (botnia finance)

tietoo mitä perintä lafkaa toi käyttää?

mulla avoin vippi sinne, oon laittanu monta mailia (ei vastausta) ja niiden numero ei enään käytössä.

mitäköhän kannattas tehdä?
4350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

maksaa se laskulla minkä oot saanu.

Äänestä

iKassaa voi kokeilla

Äänestä

ei tosiaa Ikassa. capitum lopetti toimintansa keväällä ja käyttää OK PERINTÄÄ soitappa sinne tai sitte sulla on käynyt tuuri ja eivät toiminnan loppuessa enää myy saataviaan eteenpäin

Äänestä

Joo älä kysele mitään, antaa laskun tulla, jos on tullakseen! :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiiia1 kirjoitti:

tietoo mitä perintä lafkaa toi käyttää?

mulla avoin vippi sinne, oon laittanu monta mailia (ei vastausta) ja niiden numero ei enään käytössä.

mitäköhän kannattas tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu