Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

lupaan koittaa kaikkia ehdetuksianne

Olen itsetyydyttänyt muutaman kerran ja haluaisin vinkkejä siihen mitä kannataisi kokeilla ja millä ja miten. Kertokaas nyt vähän vinkkiä ja niinku otsikkoki sanoo niin lupaan koittaa teijän kaikkia villeinpiäkin ideoitanne.
2672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No kokeileppa tätä ja kerro miltä tuntui. Pue yllsi sellainen hame jonka helma ei nouse tuulessa, ehkä vähän pidempi ja kapeampi, jätä alkkarit pois alta.
Sitten istut paljaalla pepulla satulaan ja kuvittelet miehen sinne sua vasten nuolemaan sinua ja aistimaan tuoksusi, eikä hän pääse pois altasi..

Ajele näin kaupungilla ja pidä ilmeesi kurissa vaikka tuntuisikin hyvältä...
Voit laittaa myös vähän liukkaria jos et muuten kostu..., peppuun myös..

Äänestä

Laita tiskikone päälle, leivänpaahtimeen pari kauraleipää ja kahvi tippumaan. Sitten istut vaimoasi vastapäätä aamiaispöytään ja tunnustat, että oot taas teeskennelly teinityttöä Suomi kaks nelosella. Tekee takuulla gutaa, kun vaimo nostaa desibelit sataseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_enkeksiite_ kirjoitti:

Olen itsetyydyttänyt muutaman kerran ja haluaisin vinkkejä siihen mitä kannataisi kokeilla ja millä ja miten. Kertokaas nyt vähän vinkkiä ja niinku otsikkoki sanoo niin lupaan koittaa teijän kaikkia villeinpiäkin ideoitanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu