Ate SL6 jarruneste

Onko ko.nesteen väri muuttunut, ennen oli keltaista nyt lähes väritöntä. Ostin nesteen saksalaisesta verkkokaupasta,ettei olisi piraattinestettä? Aten sivuilla on kyllä kaksi eri versiota V1.0 ja V2.1.
2240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

verkkokauppalaatua, onnea. ei kun palauttamaan.
taitaa tulla isot säästöt?

Äänestä
  • Purkin pohjassa on qr koodi ja hologrammi,syötin koodin aten sivustolle sen mukaan on aitoa tavaraa.Hologrammikin vastasi oikeaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nesteessäkö kirjoitti:

Onko ko.nesteen väri muuttunut, ennen oli keltaista nyt lähes väritöntä. Ostin nesteen saksalaisesta verkkokaupasta,ettei olisi piraattinestettä? Aten sivuilla on kyllä kaksi eri versiota V1.0 ja V2.1.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu