Aina kun laitat viestiä minulle, tuntuu kuin repeäisin ilosta, aina kun näen sinusta unta, tuntuu ihanalta enkä haluaisi sen loppuvan!! Kyllä sinä olet mun pään sisään astellut ja järkeä vienyt mukanaan.. En luullut että näin voisi tuntea vielä vanhan suhteen jälkeenkin, mutta kyllä näin pääsi käymään. Olet upea persoona ja olen suhun aivan ihastunut!!!!!!! Pikku hiljaa olet tullut elämääni yhä enemmän ja enemmän. Mennään vain pikku hiljaa eteenpäin jos se on sinulle niin parempi M
nyt sen mies tunnustan sinulle
aivan ihastunut<3
10448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Toivottavasti hänkin on vapaa, jos haluaa vain hyssytellen mennä eteenpäin. Ettei vain olis monta hyssyteltävää samaan aikaan.
Täällä mies, joka voisi puhua eräälle naiselle täysin samoin sanoin kuin aloittaja. Totta kai aloin jo toivoa, että aloittaja olisi se nainen, johon olen ihastunut. Mutta, kun tajuaa miten epätodennäköistä se on....
Onni voi olla joskus oven takana :) ehkä toiveajattelua mutta jos haluat niin sano vaikka ikäni..? Jos siellä olisi vaikka se minun ihastukseni
Sanon ensin, että ihastukseni on minua vuoden nuorempi. Täsmääkö?
Eipä täsmännyt :( no saahan aina toivoa
Voi harmi :( Mutta tämähän ei onneksi tarkoita, etteikö ihastuksesi tykkäisi sinusta. Toivottavasti hän laittaa sinulle vielä tänään viestiä :)
Kiitos kauniista sanoista :) toivoa sopii. Tekisi niin mieli laittaa itse edes jotain, mut en viitsi väkisin alkaa keksimään jotain viestitettävää.
Onko mitään juttua mikä yhdistää teitä? Kyllä viestiä aina jostain saa väännettyä. Varsinkin jos teillä on joku yhdistävä tekijä (työ, kaverit, harrastus tms.) :)
Ei ole työ, kaverit eikä harrastuskaan :D ollaan kuin toistemme vastakohdat. Mutta eikös vastakohdat täydennäkkin toisiaan :D
Niinhän se on. Toivotaan parasta :)