Eli onko kellään mitään vinkkejä tohon? Ollaan kokeiltu minun kumartuessani pöydän päälle ja selkä seinää vasten. Ei luulisi pituudestakaan olevan kiinni, kun poikaystävä on vain muutaman sentin pidempi.
seisaaltaan pano ei onnistu
11
3678
Vastaukset
- Mie vaan
Mikä siinä ei siis onnistu, eikö mene sisään vai? Onnistuuko takaapäin muuten? Jalkojesi asento, onko yhdessä vai hieman levällään? Jos yhdessä, levitä toki hieman jalkojasi, ainakin sisääntyönnön ajaksi niin ei oo vako niin tiukkana. Yrittäkäähän vielä, kyllä se siitä.
Sama juttu seinää vasten, se on kuin lähetyssaarnaaja pystyssä, jos jalkasi yhdessä, on oltava jonglööri päästäkseen sisälle. Kiepautapa toinen jalkasi miehen pepun ympärille, johan uppoaa.
Seisaaltaan upea asento myös niin, että mies seisoo ja nainen tulee syliin, mies kannattelee reisistä ja nainen kietoo jalat miehen ympärille, kädet hartioiden yli halaten. Siinä on yllättävän helppo naisen liikkua. Jos ei meinaa kestää pystyssä, mies nojaa samalla seinään. Tähän on helppo asettua vaikka työtasolla naisen istuessa ja siitä vain kyytiin...- tyttönen~~
Ei tosiaan mene vaan sisään. Takaapäin onnistuu muuten hyvin.
kiitos vinkeistä. :)
- pikana yleensä
Meillä onnistuu kun vakini nojaa pepulla sopivan korkuisen pöydän reunaan ja nojautuu samalla taaksepäin kädet pöydällä.
Kummankin suosikkiasento pikap…ssa. - kiivaasti
kiikustuolissa
- paljastuit taas
Elikkä siis, ei se onnistu juuri kellään
- varmasti se
onnistuu
- veksi 49
Kyllä onnistui ruokatunnilla ulkovarastossa, eikä siinä tarvittu selkä tukia kun oikein halutti.
- sssuu
Seisaaltaan pano ei kyllä onnistu jos mies työntää suoraa, silloin käy vaan välilihasta vastaan,miehen kannattaa seisoa polvet mutkalla ja työntää viistosti alhaalta ylöspäin, samaan suuntaan kun reikäsi menee ja vedät huulesi auki ja nojaat taakseppäin niin kyllä se sisään uppoaa.
- PIRKKO,
Ei tarvi olla lainkaan mutkalla päin vastoin ihan luoti suorana ja kovana eikun sisään vaan melaa tai sitten vähän viistoten
- sssuu
Ehkä niinkin käy hyvin mutta jos nainen onkin pienikokoinen niin silloin ainakin joutuu mies työntää sisään polvet mutkalla.
- 10+7
Entä jos kalu on melkein kohtisuoraan kattoa kohti miehen seistessä ja nainen nojaisi pöytään, hieman taaksepäin ja kädet pöydällä?
Luulisi tuon ottavan aika hyvin naisenkin paikkoihin.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110964
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452453- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421564Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301251Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351186Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892