Lyötiin vetoa kavereiden kanssa, kuinka pitkään TÄLLÄ kertaa jaksat näytellä kodin uskollista, pikku hengetärtä. Skeptisimmät ovat jo nyt menettäneet pelin, eivät uskoneet sun kestävän näinkään kauaa.
Mä luotan suhun. Yritä vielä jaksaa ainakin syyskuun loppuun, niin potti on mun...
Mä luotan suhun. Yritä vielä jaksaa ainakin syyskuun loppuun, niin potti on mun...
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hengetär?
Minähän ole mies!
Plussan puolella? Jaetaan potti puoliksi ja sen jälkeen annan sulle dunkkuun. Honey!
Kertoja on siis monta, kun menojalka on alkanut vipattamaan sillä. Jospa nyt on löytänyt elämänsä VALON ja sen oikean RAKKAAN....?
Joskus on pakko vaan asettua aloilleen ja tyytyä johonkin.
niin jos miljoona kärpästä(ts. lahko) on sitä mieltä että paska on hyvää, niin siihen pitää sitten tyytyä ja surista muiden mukana ja tyytyä siihen tuputettuun paskaan?
komppaan sua kamu täysin.
Mitähän ihmeen höpinää tuokin oli. Ei olisi tarvinnut vetoa lyödä. Voin sanoa sen jo nyt. Olen uskollinen "kodin pikku hengetär". En usko, että olen täällä syyskuussa. Sitäpaitsi olet pettänyt kaverisi.
Nytkin uunissa pullat paistumassa ja sitä ennen olen koko aamun tehnyt ruokaa koko suvullesi, joka ei tietystä syystä ihan pieni olekaan.
No ei viitsi alkaa retostellee. Sais tuo olla isompiki, mut tyytyväine pittää olla tähänki. Ja kyllä sopu sijaa antaa. Paakkelsit ja piskitit pöytään vaan ;)
Herkkää. Päästi sit sitä toivomaansa leivinuuniin käyttämään. Kerätään sitten meidä tyttärelle heidän metsästämään riittävästi mustikoita talveksi.:D
Vedän jokaikisen perseeseen airo-tatuoinnin.
Jessus teitä!
Huh, onneksi ei oo mulle. Tuolloin olin vielä hyvin uskollinen, rakastava ja kyllä ihana kodinhengetär! Enää vain ihana kodinhengetär mm. ❤️
Älkää nyt menkö tällaiseen provoon. Lauantai-ilta ja joku kittaa yksinään kaljaa, ja päätti heittää tällaisen ilmoille saadakseen edes jotain keskustelua aikaan tyhjään elämäänsä.
Jonka on aloittanut jo heinäkuussa 2013 eikä ole jutut paljoa varmaankaan jalostuneet kun piti tämmöinenkin arkiston uumenista kaivaa
Ai katos en huomannut päivämäärää,jep.
Jotenkin osasin odottaakin tätä