Järkyttävän nolo Tuhnu...

Koko ajan hinkkaa itteensä Tauskiin niin törkeen nolo!!!
6395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ryhävalaan soidintanssi!

Äänestä

Kvini hinku niin kovasti niitä sinkku heteromiehiä paikalle ja koko ajan kiinni Tauskissa.

Äänestä

Saakohan Tuksu tänään Tauskilta? Hihhihih

Äänestä

Tauskilla on 10 000 kaatoa omien sanojensa mukaan, niin kai se ISKEE tuksuakin.

Äänestä

Ämmä kuuluu vankilaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Facepalm.. kirjoitti:

Koko ajan hinkkaa itteensä Tauskiin niin törkeen nolo!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu