Mies, anna anteeksi, vaikka et ymmärräkään.

Pakko näin. Pelkään...
6271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pelkäät mitä? Ymmärrän, en ymmärrä, en tiedä. Sekaisin on tämä pää ja surullinen, muttei katkera.

Äänestä

Pelot on tehty voitettaviksi(piste).

Äänestä

samma seng i natt? ;) Tää tulee usein radiosta, äsken taas. On sellainen iloinen rallatus ja tuo kertosäkeessä. :)

Äänestä

Ei pidä antaa pelolle valtaa vaan olla rohkea.
Anteeksipyyntö pitää tehdä henkilökohtaisesti ei täällä.

Äänestä

1

Äänestä

jos ymmärränkin? En anna anteeksi, koska ei ole oikeastaan mitään anteeksi pyydettävää :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Unohdu et kirjoitti:

Pakko näin. Pelkään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu