Onko muille käynyt niin, että lääkäri

Jas-72

on kieltäytynyt kirjoittamasta vastaanotolla erektiolääkereseptiä?

Tässä on vuoden sisään erektiovarmuus heikentynyt aika jyrkästi vaikka ikää on vasta 40. Nyt viimein vaimon turhautuneisuudesta johtuen sain itseäni niskasta kiinni ja tilattua lääkärille ajan. Käväsin eilen terveyskeskuksessa. Ja tuli tietenkin naislääkäri huutelemaan tutkimushuoneseen, vaikka mieslääkärille olisi helpompi ollut asioita selvittää ainakin minun mielestäni.

Selitin siinä vaivaa ääni väpättäen kun tämä n. 5-kymppinen nutturapää käski ottaa housut pois jalasta. Kouri ja venytteli kiveksiä ja penistä (mulla on suht kookkaat ns roikkupallit ja ihan hyvän kokoinen jortikkakin). Kuuluuko muuten myös peniksen puristelu ja esinahan liikkuvuuden tarkastus rutiinitarkastukseen? Näin ainakin tämä lääkäri selitti?

Sitten piti nojata tutkimuspöytään ja suoritettiin kuulemma normaali "eturauhasen palpointi". Kumihanskat vaan napsahteli selän takana. Tunsin kun rasvattu sormi työntyi peräaukkooni. Samaan aikaan lääkäri nojasi selkääni vasten (sai kuulemma paremman tuntuman), tarrasi peniksestäni kiinni ja alkoi vedellä esinahkaa hitain vedoin edestakaisin. Kun siinä tissit painoi selkää, niin oudosta tilanteesta ja tuntemuksesta johtuen kullini jäykistyi yllättäen kivikovaksi. Silmät lasittuneina seisoin siinä mulkku pystyssä ja sormi perseessä lääkärin runkattavana! Parin minutin veivaamisen jälkeen lääkäri hymähtäen lopetti homman kuin seinään ja pyysi pukemaan housut jalkaan. Sitten totesi vain, että hyvinhän se toimii ja selitti jotakin työstressistä, käski liikkumaan enemmän, syömään terveellisemmin ja jättämään alkoholin ja tupakan vähemmälle. Sanoi, että en tarvitse mitään erektiolääkkeitä, työnsi poliklinikkamaksulapun kouraan ja sanoi näkemiin.

Kassalle kävellessä alkoi sitten ajatukset kirkastua ja v...tus puskea päälimmäiseksi tunteeksi. Mitä selittäisin kotona? Housuissakin pullotti vielä ankarasti. Huomasin sivukäytävällä wc-kyltin "vain henkilökunnalle" ja kun käytävä näytti olevan tyhjä, painuin hetken mielijohteesta vessaan, laitoin oven lukkoon ja hoidin lääkärin aloittaman toimenpiteen omin käsin loppuun. Hommaan tuhrautui varmaan kokonaista 30 sek. kun monen viikon satsi roiskahti isossa kaaressa ja läjähti oveen ja ovenkahvaan johon jäi kieppumaan ja sitten hitaasti valumaan. Kuulostelin että käytävä oli tyhjä, aukaisin oven varovasti ja häivyin huussista muina miehinä käytävälle. Kulmassa vastaan käveli tuttu nutturapää. Kun vilkaisin taakseni, niin reippaasti ovenkahvaan tarttuen sinne samaan vessaanhan hän paineli. Eikä taatusti tarvinut lähteä lähteä pois samalla tavoin tyhjin käsin, niinkuin minun.

5

1289

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 8o,8o6,6

      Hauska juttu, mut väärällä palstalla, oikea osoite olisi seksinovellit :)

    • vilkas mielikuvitus

      Hehe, onko muitakin seksinovelleja.

    • Erektio Kokkonen

      Mullekin lääkäri kieltäytyi kirjoittamasta erektiolääkereseptiä. Tutkimuksen aikana jouduin nussimaan lääkäriä joka reikään, mutta niinhän yleensä erektiohäiriö selvitetäänkin.

      Syykin selvisi: vieras pillu saa aina kovaksi. Olet siis vain kyllästynyt eukkoosi. Jätä se nauta!

      • jybhtvgrcfe

        Oli kaiketi mieslääkäri


      • Jhykhjhjhh
        jybhtvgrcfe kirjoitti:

        Oli kaiketi mieslääkäri

        Piru että naurattaa kun lukee näitä juttuja ja nohevia kommentteja , heh heh. Tuo aloitus oli kyllä niin mielikuvitusta kuin olla ja osaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2414
    2. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      57
      2264
    3. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      76
      2133
    4. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      16
      1969
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      81
      1643
    6. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      20
      1281
    7. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      14
      1224
    8. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      7
      1199
    9. Kenenkä halli se on tulessa nelostiellä

      11 yksikköä paikalla
      Pyhäjärvi
      4
      1023
    10. Se on siinä

      Jami kun vielä loppuu niin Lappajärvellä ei oo yhtään mitään toimintaa.Purkamista piisaa kymmenen vuoden ajalle.Maakunna
      Lappajärvi
      29
      918
    Aihe