Harvoin näkee vielä nykymaailmassa että joutuu maksamaan turhasta, sellaisesta jota ei käytä.
Miksi Vesikossa kuntosalille menijä jotuu maksamaan myös uimisesta?
Olisi helppoa tehdä palvelun käyttäjälle hinnasto käyttämänsä palvelun mukaiseksi . Alakerran pukuhuoneet mahdollistavat kontrollin. Miksi kuntosalia käyttävät laitetaan maksamaan uinnista aiheutuvia kustannuksia?
Vesikon palvelu/hinta
6
399
Vastaukset 6
- Samaa Mieltä
Nyt maksu on kohtuuton kuntosalilla käynnistä, oliko jotain 6,70 :(
- Eri mieltä
Älkää sitten käykö!
- kuntosalimies
Käykää BBGymil. Asiallinen paikka.
- kuntosalli
kävin pp-kymillä, mutta huonompi oli uida kuin vesikossa. Kylmempi vesi, ja altaissa liikaa uimareita.
Vesikon hinnat on tosiaan nousseet tänä vuonna, uintikin iltapäivällä ja illalla jotain neljä euroa, huh huh. Itse käyn siellä vain kun on pakko, ennemmin Rantakylään tai Kuntohoville, joka on kylläkin vielä kalliimpi paikka.
- mikäs mättää
Onko kyseinen liikuntatoimi verovaroja nauttivaa? Saman hintainen mitä yksityinen puoli, mistä johtuu ja mitä veroilla saa liikuntatoimelta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981201
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku87824Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31764- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466