Timo Innaselle(lue tämä jos eksyt tänne)

Juhafriikkikauhee

Jotenkin saa kuvan että mollaat paljon, aivan turhaan Antti Muurista jolla on kuitenkin suuret meriitit valmentajana.
Vaikka hän ei oisikaan paras opettamaan peliä mut hän saa mestaruuksia aikaiseksi ja on melkoinen VELHO.

Katsoppa nyt HJK;n räpellystä, sillä tuolla materiaalilla pitäisi pelata paljon paremmin mutta ei kun ei.
Sinun suosikkisi Sixten Borström on sen sijaan epäonnistunut paremminkin.
Hän on persoona joka haukkuu pelaajia mut tekee sen aika tylyllä tavalla.
En tiiä oikein mikä hän on miehiään.
Ei oikein taida toimia, ei ainakaan Suomessa, ehkä Ruotsissa toimii paremmin Borströmin tyyli koska Ruotsalaiset on ihmisinä Suomalaisia vahvempia ja hyväksyy paremmin vahvat, jyräävät persoonat kuten Borström.

Näyttöjä pitää tulla vielä lisää jotta Borström osoittaisi sen että hän on niin hyvä koutsi kuin mitä sinä kehuit häntä yhdessä Urheilulehdessä.
Ei pijä paikkaansa sun väitteet vielä ja eikä pijä paikkaansa se että Muurinen ois huono koutsi(mut onko missään niin sanottukaan? en oo ny ihan varma) mut muistaakseni Muurisen ja Urheilulehden välit kiristyivät enkä välttämättä ihmettele yhtään koska aina ollaan oltu Muurista vastaan joka asiassa.
Antti Muurinen on muutenkin hieno mies joka uskaltaa puolustaa itseänsä kiusaajia vastaan.
Vahva persoona mut silti niin herkkä mies.
Pidän.

Valmentaminen ei ole pelkästään sitä moderneinta futidtsa eli pallokontrollia sillä jos muilla osa-alueilla tökkii niin tulos on tässä.
HJK rämpii sillä aiempina vuosina HJK on ollut ihan kurko Muurisen alaisuudessa.

0

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

        Kerro yksi aiheista
        Ikävä
        71
        4831
      2. Olenko saanut sinut koukkuun?

        Hyvä. Rakastan sua.
        Ikävä
        105
        3525
      3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

        Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
        Äänekoski
        38
        3326
      4. Se on hyvästi

        Toivottavasti ei tavata.
        Ikävä
        49
        2813
      5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

        Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
        Ikävä
        26
        2728
      6. Alavuden sairaala

        Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
        Ähtäri
        5
        2169
      7. Sisäsiittosuus

        Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
        Suomussalmi
        23
        2061
      8. Kerro todelliset motiivit

        kaivattuasi kohtaan?
        Ikävä
        199
        1970
      9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

        Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
        NATO
        398
        1581
      10. Huomenta kulta

        En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
        Ikävä
        9
        1488
      Aihe