miksi kati kännissä

miksi tarvii tissutella joka päivä ,vetää lärvit viikonloppuisin ja aina kun on vapaalla. ei voi käsittää . onko elämä niin perseestä.
7132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

viisaimmat onkin kännissä jatkuvasti.

Äänestä

Kännissä on vaan niin hauska olla!

Äänestä
  • se on vaan niin säälittävää ,,,,,,,,,

    Äänestä

mullakin oli juoppo muija jonka potkaisin pihalle. ryypätköön itsensä hengiltä

Äänestä
  • apua se tarvii . ei sitä voi toista noin hylätä

    Äänestä

njiiinkkö ?

Äänestä

ihme tyyppejä kun kalja ei kelpaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


19+17 kirjoitti:

miksi tarvii tissutella joka päivä ,vetää lärvit viikonloppuisin ja aina kun on vapaalla. ei voi käsittää . onko elämä niin perseestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu