Itsetyydytyksessä ei seiso aina kunnolla. Tosin tyydytän monta kertaa päivässä, ja on monta kertaa juhlakunnossa esim. kuvia tai videoita katsellessa, mutta myös kun ajattelen. Vaikuttaako se seisomiseen, jos olen tyydyttänyt päivän aikana jo 3-5 kertaa? En ole vielä menettänyt poikuuttani, joten onko tilanne aivan erilainen, kun alaston kuuma nainen hivelee kullia ja alkaa nuolla?
Kiitoksia asiallisista vastauksista.
Olen siis täysi-ikäinen nuori. (18v.)
Kiitoksia asiallisista vastauksista.
Olen siis täysi-ikäinen nuori. (18v.)
Vastaukset 5
Vanhimmat
pelle.
Elikkä siis, itsesaastutuksessa on se hyvä puoli yhdyntään nähden, että ei tarvitse seisoakaan kunnolla. Itse asias runggaillessa voi saada orgasmin täysin löysälläkin kalulla :)
Kaksi kertaa päivässä voisi olla riittävä määrä sinun ikäisellesi nuorelle. Viisi kertaa päivässä kuulostaa jo vähän liialliselta.
Sittenkun tapaat kuuman naisen ja olet menossa sen kanssa touhuumaan, niin älä runkkaa sitä ennen vaikka kolmeen päivään. Niin juhlakunto on terävimmillään ja siitä voi jotain syntyäkkin ja poikuus mennä. Liiallinen vemppaaminen tekee niin että 1. sitten ei seiso kunnolla, 2. ett jaksa liikuttaa lantiota niin nopee kun runkkaat ja homma voi lerpahtaa sitten kokonaan, 3. ei tule ollenkaan
Joten jätä vähäksi aikaa runkkaaminen, niin poikuuskin menee varmasti =)
muista ottaaa huumorilla koko touhu....
ah tuota nuoruutta!!!:D