Krista S. albumi floppasi

No hohhoh, eipä ole muidun esim. kovasti kuulutettua Amen kappaletta soinut lainkaan radioissa, eikä ilmeisesti levyä pahemmin myyty.
Siinä oli taas yhden hitin ihme.
8184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Surkea laulaja ja kamala ämmä!

Äänestä

Muija on ilmeisesti ADHD-häirikkö. Ainakin esiintymisestä päätellen.

Äänestä

Eipä ihme. Ylimielinen esiintyminen ja todella raivostuttava pirteys tekivät jo alussa sen, että vaihdan kanavaa aina kun naama näkyy tai ääni kuuluu.

Äänestä

Marry me....

No voiko jotain muuta oottaa, olihan tuo nyt niin hirvee kaikkine suomenruotsalaisine korostuksineen tuo Euroviisu rallatus.

Mietin jo sillon, että kuka keuhkoton ja kädetön jalaton muumio äänestää tuollaista bimboblondi örvellystä euroviisuihin, jossa tuollaisten aika on ollut noin 25 v. sitten. Tuohan oli täysin naurettavuuden huippu jälleen kerran suomen musiikkirintamalla.

Suomi tunnetaan nyt Loordista ja bimborpinsessasta.

Äänestä

Mikä yhden hitin ihme? Ei sillä ole ollut yhtä ainuttakaan hittiä!
Hirvittävä renkutus Marry me, sekin floppasi täysin jopa viisuissa, joissa tunnetusti taso on surkea.

Äänestä

Esimerkiksi tää Martinan biisi oli ihan oikeasti tiukka, miljoona kertaa parempi kuin ko. ärsyttävä yliyrittävä dingdongviisu.

http://youtu.be/aoxnle0OSro

Äänestä

Toi Martinan kappalehan on ihan hyvä,oikeestaan jännäjuttu et ei menestyny paremmin musallaan..toisinku marry me mikä on kidutusta korville.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Se oli siinä kirjoitti:

No hohhoh, eipä ole muidun esim. kovasti kuulutettua Amen kappaletta soinut lainkaan radioissa, eikä ilmeisesti levyä pahemmin myyty.
Siinä oli taas yhden hitin ihme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu