Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Honkaa lapuille

Pelaajien (kentällä)multimediaviestimet tukkeutuneet itäeuroopan suurpelaajien tunliessa rahansa hongan voiton pulesta.

Pozdam teke tiliä vaikka häviäisivat niukastti vaikkapa 1-2.
177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyyle poju.

Hongalla ei ole mitään jakoa polskilaisia vastaan et silleen hei!
Polzkit tulee höyry päässä heti peliin ja ratkoo jo ekalla puoliajalla pelin..
Tulosveikkaus4,5-0 all in!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suurjomppe kirjoitti:

Pelaajien (kentällä)multimediaviestimet tukkeutuneet itäeuroopan suurpelaajien tunliessa rahansa hongan voiton pulesta.

Pozdam teke tiliä vaikka häviäisivat niukastti vaikkapa 1-2.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu