Eduskunnassa tavataan!
Mitäs persutolvanat?
Jörn ite
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No moi jörn!
Tervetuloa eduskuntaan ja muistathan, että jos sulla on sitä virtsankarkailua, kun nuorena koikkelehdit vähissä vaatteissa, niin laita vaan reilusti vaipat jalkaan, niin ei haittaa vähän isommatkaan vuodot, kun ne on välillä niin jumalattoman pitkiä ne istunnot.
Toki jumalaton olet ja pitkähän sulla on ollut aina, kun ensimmäistet vuodet kasvoit pääasiassa jörniä.;)
että kun meikä kusee, niin naiset katsovat ihaillen. Persupieru on kevyttä kamaa kun Jörn itse kusee.
Jörkka pesee persujen lurppaherrat vieläkin mennen tullen. Ei tarvi Jörkan hookkaneihin turvautua. Helmat hampaissa neitokaiset jo Jörkkaa Argadian mäellä odottavat??
Argadian mäellä.... missä lie moinen paikka sijaitsee ?
on paikka jossa Jörn tekee Suomelle uuden tulevaisuuden siittämällä 1000 valioneitsyttä raskaaksi. Jokainen neitsyt tulee raskaaksi kertalaakista - urakka ottaa Jörkalta vain vuoden - sellaiset 3 kpl/vrk. Syntyvät pienokaiset ovat Suomen uusi huomen - rotu joka vie Isänmaamme Pohjolan valitaaksi.
Se on olevan Jörkan testamentti ja jäähyväislahja Suomelle - Isänmaalle.
Voimmeko vaatia enemmän?