Kuinka pahasti/rumasti

ettei kiinnosta kaltaisesi, että uskot? Eräälle varatulle.
6162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko pakko sanoa pahasti/rumasti? - Voihan sitä sanoa, että "valitettavasti en ole kiinnostunut sinusta siinä mielessä" ja toivottaa hyvää jatkoa.

Äänestä

Kunhan sinulla on selkärankaa sanoa se irl eikä täällä kuten pelkurit tekevät.

Äänestä

Sano se hänelle ihan normaalisti..Itse olen varattu. Tarkoitukseni ei ole paljastaa tunteitani hänelle, joten mitään sanomisia tai kohtaamisia ei ole tulossa..Mutta jos olisin hänen tilanteessa, kenestä aloituksessasi kerroit, niin luulisi ihan normaalin puhene riittävän. Että et ole valitettavasti kiinnostunut..

Äänestä

Ettei kanssani onnistu, jos on varattu. Loppuu lyhyeen.

Äänestä

pahasti kun voi sanoa hyvästikin?

Äänestä

Auf wiedersehn! Goodbye, so long! Hasta la vista! Au revoir! Hej på dig! Bon revoire! Se ol siinä.



.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitää sanoa kirjoitti:

ettei kiinnosta kaltaisesi, että uskot? Eräälle varatulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu