turkis , fur

mikaturkkia

Itselläni on turkis fetissi, kaikki turkis tuotteet näyttää ja tuntuu ihanilta. onko muita joilla sama fetissi? M27

4

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • temper temper

      En tiedä onko mulla varsinainen fetissi, mutta kyllä ne aika tavalla kiihottaa. Samoin hiukset, vaikka en muuten ole toisista naisista kiinnostunut. Kissat on hyviä, niitä vois paijata loputtomiin :) Kerran mua on itseäni paijattu turkishanskoilla, kävin suht kuumana :)

    • Solmunen!

      Sama juttu. Hoikalla ihmisellä pitkäkarvainen kuten vaimoni pitkä punakettu.
      Hieman tanakoiduttua kokokarvainen pitkä minkki ilman nappanahkasuikaleita.
      Lyhyt supi on turhan miehekäs ja kani liian lapsellinen.

      Tilanteen tullen olen mm. osuessani kassajonoon hyväturkkisen naisen taakse, kehaissut turkkia ja pyytänyt silityslupaa.
      Kertaakaan sitä ei ole kielletty.

      Pienellä, syrjäisellä 30000:n asukkaan paikkakunnalla ihmiset vielä uskatavat pitää turkkeja.

      Itselläni on pitkä susi.

    • Moi, mikaturkkia! Mulla on ihan sama fetissi. Ihoa vasten turkki tuntuu ihanan pehmeältä ja satiinia vasten taas ihanan viileältä ja liukkaalta. Tykkään suunnattomasti hautautua pehmeiden ja muhkeiden turkishuppujen sisään, kuten kuvissani: http://public.fotki.com/finnfungi/miscellaneous/arctic-fashion.html ja http://public.fotki.com/finnfungi/miscellaneous/arctic-fashion-1.html . Kuten myös seuraava kuva: www.furfashionguide.com/furgallery/showphoto.php/photo/180305/title/furhooded-outfit/cat/523 . Mulla oli pari kuvaa myös osiossa "Naisten talvipukeutuminen", jonka löydät äsken ilmestyneissä. Niissä pilkkihaalareissa pystyn näyttäytymään ulkona kovilla pakkasilla, vaikka saankin vähän outoja katseita osakseni. Odotan pakkasia innolla. Olen jäsenenä yhdessä turkisfoorumissa, josta pari kuvaa. Seuraava kuva salpaa mun hengityksen. Oooh..., kun saisi kääriytyä tämmöisen ihanan taivaallisen turkin uumeniin, niin olisin seitsemännessä (sinisessä!) taivaassa: www.furfashionguide.com/furgallery/showphoto.php/photo/150223/title/blue-fox/cat/523 puhumattakaan seuraavasta: http://public.fotki.com/finnfungi/miscellaneous/kokoturkki.html . Käypä tämän turkkifoorumin sivuilla www.furfashionguide.com/furgallery/g523-men-wearing-furs-photo-gallery.html . Sieltä löytyy munkin kuvia kolmelta viimeiseltä sivulta nimimerkillä finnfurfan, mutta myös n. sata muuta kuvaa, joista voit nauttia. Ihanaksi lopuksi, jossa kiitos SEISOO, kuva: www.localamateursextube.com/view_picture.php?i=2193 , joka todistaa vaan mun vihkiytymistä turkiksille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      94
      7613
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      4037
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      47
      3586
    4. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      243
      3004
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2702
    6. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      45
      2552
    7. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      21
      2504
    8. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      132
      2471
    9. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2419
    10. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      29
      2258
    Aihe