Voi hyvää päivää teidän naisten kanssa päivästä toiseen kyttäätte Tukiaisten elämää,mitä te siitä saatte.
jOHANNA elää täysin julkisuudesta ja kaikki tempaukset ei ole teenpä tässä nyt tyhmän jutun joo....osa on täysin sovittu Seiskan kanssa.
Mutta saattepahan sen joka päiväisen kllimaksen Tuksun ns jutuista.jOS TIETÄISITTE KOKO TITUUDEN RYÖMISITTE PITOJEN ALLE JA HÄPEÄISITTE FETISSI TUKIAISTA JA MITEN JAKSATTE SIITÄ JAUHAA.jOHANNA ON AINUT JOKA TÄSTÄ HYÖTYY SAA KOKO AJAN LISÄÄ RAHAA JUOMISEEN.
MUTTA SITÄHÄN SE ON SEURANTA SUOMEN MAASA.JOOPA JOO
jOHANNA elää täysin julkisuudesta ja kaikki tempaukset ei ole teenpä tässä nyt tyhmän jutun joo....osa on täysin sovittu Seiskan kanssa.
Mutta saattepahan sen joka päiväisen kllimaksen Tuksun ns jutuista.jOS TIETÄISITTE KOKO TITUUDEN RYÖMISITTE PITOJEN ALLE JA HÄPEÄISITTE FETISSI TUKIAISTA JA MITEN JAKSATTE SIITÄ JAUHAA.jOHANNA ON AINUT JOKA TÄSTÄ HYÖTYY SAA KOKO AJAN LISÄÄ RAHAA JUOMISEEN.
MUTTA SITÄHÄN SE ON SEURANTA SUOMEN MAASA.JOOPA JOO
Vastaukset 12
Vanhimmat
Alamäki on jyrkkä. Tuomioita tulee sen verran, että rapamaha joutuu aivan varmasti linnaan.
Minäkin uskon, että ainakin osa tempauksista on käsikirjoitettu. Olen mielestäni joskus kuullut, että Johannallakin on ainakin ollut mediakonsultti, jos ei tällä hetkellä olisikaan.
Rankkaa on kyllä elää tuollaisessa lieassa, mutta itse kukin tiensä valitsee. Toivottavasti Johanna osaa tehdä enemmän hyviä valintoja vastaisuudessa.
Kaikki on täysin mielisairaan tunkeron omia temppuja ja linnatuomio puhukoot puolestaan ja en ole nainen!!!!!!!!!!!!!!111
Saako lyllerö jotakin kautta rahaa myös tänne kirjoitetuista jutuista?
Jollaksen rupujuhlat olivat tarjoilun osalta käsikirjoitetut mutta muuten kyllä mentiin improvisoiden kuten yhteiskunnan pohjasakka muutenkin tekee.
Tuksu nyt ei missään käsikirjoituksissa pysty pysymään. Mutta kun tuollaista lähiökapakoiden juopposakkia haalitaan yhteen, niin väistämättähän meno on sekaista, humala- ja tappeluhakuista. Ja kuuluu Paksun mukaan tottakai asiaankin.
Nyt on saanu elokuulle "keikkaa", joko niille ei mennä tai ne on keksittyjä, on jäänyt kiinni jo monta kertaa valeistaan. On esim. kertonut olevansa Sikajuhlien ja Kotkan Meripäivien pääesiintyjä, järjestäjät ilmoittavat ettei esiinny kummassakaan tapahtumassa. Että sellasta pas.kaa se suoltaa.
Ihan pas.kaa keneltäkään tuota läskiä ja alkoholisoitunutta akkaa mihinkään tilata "esiintymään" ja lätkimään per.settään. Suosittelen noiden raflojen boikotointia. Oli viime syksynä lähibaarissa esiintymässä, ei tullut mieleenkään mennä, youtuben videot kertoo kaiken sen tasosta.
Rahat se voisi käyttää muuhun kjin juomiseen. Jos haluaa juoda itsensä hengiltä, niin siitä vaan, ihan vapaasti. Ja kyllä se juokin, ihan ilman meidän apuakin. Pummii baareissa ja juo toisten laseista, varastaa esiintymispaikoista, kavereiltaan, kaupoista...
No esim. tämä "miammin matka" taitaa olla just sieltä satutätien mediaopuksesta? Saadaan ihmiset sivuja availemaan ja mielenkiinto säilymään.Millä ihmeellä rahoitettaisiin kaikki,asumiset,elämiset,syömiset (tärkeää diabetikolle)ja jos tulee sairastuminen,niin kallista on ilman vakuutusta? Eipä taida olla todellista,puhumattakaan että noi löytäis sieltä jonkun rahakkaan miehenpuolen,joo.ei.Giv mii a breik.
Tuksun kannattaisi katsoa peiliin...... mutta hetkinen..... eihän se mahdu siihen peiliin, kun se kooltaan ylilihava ryhävalas!
TUNKKI EI NYT VAAN VOI LÄHTEÄ JENKKEIHIN = TUOMIO PÄÄLLÄ.
Yhdysvaltain Suomen suurlähetystöä on pidetty ajantasalla Tukiaisten liikkeistä ja oikeudenkäynneistä aktiivisesti.
Tunkki ei saa edes passia joten ei voi lähteä mihinkään. Molemmat akat on ehdonalaisessa. Ja availeen mitä sivuja? Ei kai ne mistään fb-sivuista saa rahaa?
Tukiaisten toiminnalle ja elämäntavalle on laitettava stoppi Suomessa.