Oon 14v poika asun porissa ja haluaisin tyttöystävän joka olisi 13-14 vuotias
Porista tyttöystävää
99poika
22394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Tuon ikäisen pitäisi olla jo nukkumassa 23:11.
Haiskahtaa provolle jossa erkki 41v kaljapäissään tekee aloituksia palstalle.Ajatusmaailmaltaan hyvinkin tuon 14v tasoa varmasti.Deittaile erkki kättäsi vaan.
Nyt sää erkki jäit kiinni kaljapäissä kirjottamisesta anna sen toisen kirjottaa mitä se haluu jos se haluu tyttöystävän nii se saa sen ei mikää estä sitä saamasta
Odota koulujen alkua kesäloman jälkeen. Koulun ruokalassa ne parhaat mimmit isketään. Jouluun mennessä olet saanut naisen itsellesi. Teet vain rohkeasti aloitteita, joista 90% päätyy pakkien saamiseen.
Kyllä se lopulta natsaa.
Paras tapa saada tyttöystävä on pyytää tyttöä facessa (Facebook) kaveriksi. Tai kysyt sen frendiltä sen numeron ja sit tekstarilla kysyt. Sitten kysyt sen tytön mesee (Messanger) tai mitä muita nykyajan juttuja teinit käyttääkään kommunikointiin.
Sitten mesessä lämmittelet ja kehut sitä tyttöä. Mutta älä kehu liikaa. Sitten kysy retorisia kysymyksiä, joilla saat tytön sanomaan "kyllä". Kun tyttö on vastannut pariin kysymykseen "kyllä", kysyt "alettaisko oleen?". Tyttö sanoo tietysti "kyll" tai "juuh" ja sit sul on tyttöystävä.
Ari-Pekan neuvoilla sullakin natsaa! Tuu sit kertoo tänne, ku sait tyttöystävän.
Nimenomaan aripekka on oikea poju opastamaan naisasioissa juurikin siksi että hän on vielä neitsyt ellei lasketa paria vahingonlaukausta lahkeeseen hänen nähtyään anttilan alusasukatalogin tissiliiviosion.
Kuuntele hänen neuvojaan ja sinäkin voit olla neitsyt vielä 30v yli päästyäsi!
Kyllä. Minulta saa parhaat elämänohjeet.
Galtsu on jo vanha juttu, mutta kannattaa yrittää sitäkin kautta. Se on pullollaan huomiohuo eikun mukavia teinityttöjä.
Jopa minulle on tarjottu seuraa Galtsun kautta.
Meidän koulussa on rumia tyttöjä ja ei mul oon facebook enkä tee sitä
Katos jos naapurissa asuu joku tyttö tai jossain siin lähellä.Ainakin olis lyhyt matka
Meidän talon vastapäätä olevassa talossa asuu tyttö niitä taitaa olla 2 ehkä ja siinä lähellä olevas talos asuu kans varmaa 2 tyttöö.
Siitä sitten rupeet niitä jahtaamaan.Sul on käynyt hyvä tuuru et asutte just siinä talossa meinaa meidän naapurissa ei asuu ketään tyttöä
Mun huoneessa olevasta ikkunasta näkee siihe taloo mikä on vastapäätä
Onko mitään keskustelu palstoja tai jotain sivut mistä voisi saada tyttöystävä tai vaikka uusia kavereita.
Menin tänään astro areenan ohi ja sitten näin siinä 5 kaunista tyttöä jotka olivat menossa kauppaan.Ja luulen että he olivat taitoluistelu ryhmästä.Siinä oli yksi todella kaunis tyttö jolla oli keltainen takki hän katsoi minua ja minä katsoin sitä. Pitäisiko mun mennä joka päivä sinne jäähallille että näkisin hänet. tai mitä minä tekisin.
Hengaile siellä, missä tytötkin ovat.
Kirjurinluodossa on alpakka-aitaus
Missä muka
En tiedä semmosta paikaa missä tyttöjä olisi
Täytin tässä pari päivää sitten 20v, enkä ole ikinä edes tyttöä kädestä pitänyt. Repikää siitä penskat.
Voivittumikäketju :D
Yx parhait ikinä LOL
ROFL LOL
ihq ihq
ihkuu jee ihkuu LOL mopoauto ihkuu LOL ihq juuh
naapurin ämmä sano mul tänää et sää oot niinku jöröjukka"mee parturii.et sää tolla täipäällä tyttöjä saa.mä en oo koskaa parturis käyny,ni mitä mää sanon tädille? leikataan pojantukka" vai millai...