Olisiko mitään järkeä lisätä viesteihin aina se sukupuolitunniste?
En siis ajatellut muuta tunnistamista, mutta jotenkin kirjoittelussa se olisi jotenkin luontevaa.
Nainen
En siis ajatellut muuta tunnistamista, mutta jotenkin kirjoittelussa se olisi jotenkin luontevaa.
Nainen
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mutta täältähän on järki hyvin kaukana ;).
Jos ei sitä käytä, saa hetkeksi tuudittautua siihen ihanaa olotilaan, jossa voi kuvitella sen kaipailun kohteen vastailevan itselleen, vaikka se toinen onkin myös nainen.
Muinoin kuuluin siihen vähemmistöön, joka usein änkesi sen sukupuoliasian niin otsikkoon kuin nimimerkkiinkin. Se oli erinomaisen kätevä tapa karsia naisvastaajat omista ketjuista pois. Ja ehkä havahduttaa se mies huomaamaan, että hälle saattais olla jotain.
en laita sukupuolta, koska on paljon eroottisempaa saada paljon vastauksia mielikuvitusrakkaaltaan..
Eroottista?
Justiinsa samaa ajattelin...eikös nämä täällä ole enempi vähempi romanttisia?
Heh, no juu tuo kai siellä ylempänä tarkoitit.....Ori?
Ironinen
oot uus täällä, kun tollaista kehtaat ehdotella ;).
Palstan kirjoittamattomiin sääntöihin kuuluu olla mahdollisimman mysteerinen.
Ei olis. Paljastuis vaan kaikille, että täällä on noin viisi miestä. Naiset kaikkoais ja palstan mainostuotto tippuis radikaalisti.
Eihän täällä ole kuin Hannu!
Korjaan, siis yksi mies :D
Tuo on varmaan totta, mutta kyllä miehistäkin löytyy herkempiä sieluja...sen karskin kuoren altakin. :)
Nainen
Löytyy toki, mutta aika harva ajautuu tänne.
Aivan viattomasti se ap. kyselee vähän hupsuja, kun on ihan uusia täällä palstalla ;))
............................................................................................ .
Juu, niin olen ja kyselen. :) Se on vaan heti kun viestissä lukee Mies, niin siinä on se eka kirjain isolla. :)