Poika 13 vee vastaa ihan kaikkeen johon pystyy

Kyselkääs vaan ;)
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oon sit 13 vee

Äänestä
  • Miks näitä palstoja pitää koko ajan tehdä uusia ja uusia....

    Äänestä

Istutko salaa vanhemmiltas koneella tähän aikaan?

Äänestä
  • Kyllä, ja koska olen brony niin runkkaan myös poneille.

    Äänestä

  • Poikavaan kirjoitti:

    Kyllä, ja koska olen brony niin runkkaan myös poneille.

    Tä oli feikki tä yks, ja sää yks älä viillä itteäs ollenkaa

    Äänestä

ootko homo? ja panetko tyttöjä oikein kunnolla kumpi panettaa tissit vai pillu

Äänestä
  • Mistä viillän itteäni?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poikavaan kirjoitti:

Kyselkääs vaan ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu