Mooses, näin iso mulla

http://jounibackman.fi/files/2011/03/jounibackman2.png

Vastaa ja näytä.
Jos Mooses on kapi, se kuva jo nähty.
Niin älä sitten näytä.
Katotaan vanhaa kuvaa.
Hiljisuus on myöntymisen merkki !
957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tuon näyttämisen takiako Jouni pääsi johtajaksi akkavaltaisen sdp puolueeseen

Puoluesihteerille pitää pierrä vain
pieru on homojen " lentosuukko "

Äänestä

Väyrysen kokoinen ja monessa keskustalaisessa liemessä uitettu, Sapiens dux huusi hoosiannaa ja vällilä, että lopeta ja välillä lisää. Keskustalaiseksi olen oikeastaan kokovartalo kyrpä. Meneekö sinulla Sonnimies silmät ristiin kun imutatat ja annatko Kekkosen tapaan mällin valua irstaasti poskia ja leukaa pitkin?

Äänestä

Mistä sinä Sonnimies löydät kaikki ne ihanat homolinkit? Aivan ylivoimaisesti parhaat. Lentosuukko rakas ja illalla taas tupailta? Vai oletko taas naapurin isännällä?

Äänestä

Sinulle tuli taas mieleen se, kun Kekkonen imutti ja otti suoleen Sergein isoa..Kekkosen pojan rakastajaa ja tumputtikohan salasta Kekkosen poika, kun näki, että suuri venäläinen pani Maalaisliiton ja Suomen polvilleen ja raiskasi häikälemättä molempia. Sinulla on taas kovana..?

Äänestä

Sonntari veti taas taitavasti homostelun keskusteluun. Sinä olet tämän palstan ykkös homo, Kapin vaan akkojen kanssa vehtaa, vaikka Kili-Kallea olisi tarjolla.

Äänestä

Imutatko sinä vai annatko mällin valua pitkin naamaa Sonnari? Mistä sinä kaivat, tai siis keneltä ne makeimmat hiertimet? Onko sinulla kotieläimiä?

Äänestä
  • Voi se nielläkin, on ollut Kostamuksessa ja hierrinpelissä miesten kanssa. Ehkä jopa joskus "grillissä" keihästettynä, tietää niin paljon näistä hommista..?

    Äänestä

  • keskusta miehet kirjoitti:

    Voi se nielläkin, on ollut Kostamuksessa ja hierrinpelissä miesten kanssa. Ehkä jopa joskus "grillissä" keihästettynä, tietää niin paljon näistä hommista..?

    Ja ylivoimaisesti parhaat homolinkit ja kuvat tulee sonnarilta, ei ole eilen homppelin poika!

    Äänestä

Puoluesihteerille pitää pierrä vain
pieru on homojen " lentosuukko "

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten sulla ? kirjoitti:

http://jounibackman.fi/files/2011/03/jounibackman2.png

Vastaa ja näytä.
Jos Mooses on kapi, se kuva jo nähty.
Niin älä sitten näytä.
Katotaan vanhaa kuvaa.
Hiljisuus on myöntymisen merkki !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu