se on minusta niin raukkamaista
kyllästyin valehteluusi
ei jassa
10168
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hän siis valehteli sinulle irl.?
kyllä valehtelu on inhottavaa. onko joku valehdellut sinulle irl?
täällä palstalla vain pelleillään..eikä synny mitään suhteita, joten tämän palstan perusteella ei edelleenkään voi tehdä minkäänlaisia johtopäätöksiä.
Rasitit nyt itsesi ja kulutit kallista aikaasi kirjoittaessasi tänne. Kyllä minä olen sen jo ymmärtänyt.
Älä vaivaa enää päätäsi asialla ja turhanpäiväisillä ihmisrievuilla.
Tämä oli tärkeää minulle silti. En malttaisi luopua sinusta mielessäni, mutta pakkohan se on.
Älä ole noin dramaattinen eihän sinun minusta tarvitse luopua höpö,..ajattele asiaa, että tämä on ikuista ikävää, joka ei ole turhaa ja jota kannattaa vaalia, koska kaikella on tarkoitus, aikansa ja paikkansa.
Olet haju lakanoissa, huono seura eilisestä, virhe pahin elämässä. Sä täälä itse ikuisesti huonoa läppää heität kaikille, kun huora epätoivossa euroja hakis..
Sut unohdan nopeasti, sä et ollu minkäänlainen. Edes tuntunut mitään.. olit olelaton reiikä.
Lottamari
ole se huora
olen viimeksi RAKASTELLUT viime talvena. Toisin kun varmasti epätodet huhupuheet leijuvat joidenkin katkerien tyyppien toimesta..
sellainen mitä voisi olettaa monien ympäröivien asioiden takia.. Vaalin ystävyyttä se on tällä hetkellä paljon tärkeämpää kuin satunnaiset ihastukset.kun jotenkin tästäkin pitäisi eteenpäin taivaltaa vaikka jotkin elämän isot päätökset mietityttää kovasti..
huhuh jalat levälleen ja vähä -äkkiä.