Otitko vastaan meidän porukan kakkakepposen??? Ilmapallo täytetty virtsalla alla kävelevän pariskunnan niskaan. HAHHAHHAHH!!!! Seuraavaksi käytämme kakkaa ja videoimme koko tapahtuman..
Kävelikkö keskustassa tänään?
Kepponen
51330
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olet varmaan samasta seurueesta joka eräässä linjan 30 bussissa kovasti kehui naivansa mulkullansa itseään perseeseen.
Hehheh! Toi oli hyvä!
Kaupungin järjestyssäännön perusteella jo pelkästä häiritsevästä käyttäytymisestä julkisella paikalla voi kirjoittaa sakot. Tätä pitäisi soveltaa vähän ahkerammin liiketiloista poistettaviin puolihulluihin.
ootte varmaan jotain henkisesti epäkypsää 10v. porukkaa!!miettiin ensin omalle kohdalle!toivottavasti saatte turpaanne jos viä teette tollasta....menkää hoitoon!!!!
ei onneks paljoa sairasta sakkia!!
ikää tuskin on sitä 10 enempää.. voi vain ihmetellä mitä teistäkin tulee "isona" vai tuleeko mitään!? tuskin=) turpiin vaan niin että paukkuu, tuikut sisään niin ymmärrät maailmaa paremmin!